Нові фото:

Фк Хіммаш-Фк Вручий
16:42

350 глядачів;+23 градуса.

8 серпня в м.Коростень на стадіоні "Спартак" відбувся матч 9 туру серед команд Фк Хіммаш-Фк Вручий.Перед грою інтриги не було тому що різниця в класі була значною.

Матч почався відразу зі штурму воріт Вручия.Перщий небезпечний момент відбувся вже на 7 хвилині матчу,коли Вигівський Юрій пробивав по воротах суперника,але мяч пройшов близько біля стійки воріт.Близько на 17 хвилині Олексій Ковтонюк відкрив рахунок зустрічі,а вже на 20 хвилині рахунок подвоївся і став 2-0 на користь Хіммашу.До кінця першого тайму така гра залишалась і хіммаш забив ще один мяч.Команди пішли на перерву з рахунком 3-0.Щойно почався 2-ий тайм і Вручий заробив пенальті,яке і реалізував.Але Хіммаш так не здався і через 5 хвилин заробили пенальті,яке чітко реалізував Мельниченко Дмитро,голкіпер нашої команди.Другий тайм проходив в тому самому темпі як і перший,але гості стали гостріше атакувати.Під кінець матчу Хіммаш довів рахунок до 5-1 і були впевнені в перемозі.