Пароль:
Нові фото:

Дербі!
16:19

20 червня в місті Коростень відбулось дербі між Фк Хіммаш-Фк Коростень.Всі прогнозували впевнену перемогу Хіммаша,але...

З перших хвилин матчу гравці Фк Коростень переберали ініціативу до своїх рук і створювали небезчепні моменти.В першому таймі вони створили декілька небезпечних випадків,але забити не змогли.Гравці Хіммаша більшу кількість часу оборонялись і робили швидкі але не безпечні атаки.Другий тайм почався також з атак Фк Коростень.Але Хіммаш почався "огризатись" і робив небезпечні атаки.На 65 хвилині матчу Фк Коростень міг вийти вперед,але вдалі дії Мельниченка Дмитра не дали можливості забити суперникам.

Матч проходив не в дуже швидкому темпі за перевагою Фк Коростень.Матч так і закінчився з рахунком 0-0.

Наступний матч Фк Хіммаш буде грати на виїзді з Фк Бердичів,який в минулому турі поступився з рахунком 3-0 аутсайдеру ліги Фк Вручий.

Переглядів: 963 | Додав: fanat | Рейтинг: 5.0/1 |